Uw winkelwagentje is leeg

Oliën voor Volkswagen Caddy Alltrack IV Monovolume...

Deze producten zijn geschikt voor uw voertuig
Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 4motion (110KW / 150CH) (11/2015 - 09/2020)
Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 4motion
Voertuig wissen
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter, Voor voertuigen zonder roetdeeltjesfilter
  • Uitvoering Voor voertuigen met service intervalverlenging, Voor voertuigen zonder service intervalverlenging
  • Specificatie ACEA C2, API SP
  • Api specificaties SQ
  • Vrijgave van de fabrikant BMW Longlife-04, Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-S1, Fiat 9.55535-S3, GM LL-A-025, GM LL-B-025, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52, Opel OV 0401547-D30, Opel OV 0401547–G30, Porsche C30, Iveco 18-1811 SC1, VW 504 00, VW 507 00, VW 505 01, VW 505 00
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Let op de serviceinformatie
  • OEM-nummer G 052 195 M2, G 052 195 M4, G 052 195 M6 ...
€ 55,88
€ 11,18 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Vulling [l] 4,6 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Vrijgave van de fabrikant Porsche C30, MB 229.31, VW 504 00, VW 507 00, GM dexos2, Opel OV 0401547–G30, Opel OV 0401547-D30, BMW Longlife-04, GM dexos1 Gen 2, MB 229.51, MB 229.52
  • Specificatie API SP
  • Bundeltype Jerrycan
€ 59,28
€ 11,86 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
1 beoordeling
1 beoordeling
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Vervangen na [jaar] 1 Jaar
  • Let op de richtlijnen van de fabrikant
  • Systeemvulhoeveelheid in acht nemen
  • Chemische eigenschappen Synthetisch
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Vrijgave van de fabrikant VW 504 00, VW 507 00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Specificatie API SP
  • Bundeltype Jerrycan
  • Lengte (mm) 300 Mm
  • Hoogte (mm) 230 Mm
  • Breedte (mm) 115 Mm
  • OEM-nummer 83 21 2 365 949, 83215A2AF87, 2 405 948 ...
€ 78,86
€ 15,77 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 5 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Api specificaties SN
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.31, VW 504 00, VW 507 00, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-19 FE, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 0W-30
  • Let op de serviceinformatie
  • Specificatie API SP
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • OEM-nummer G S55 545, G S55 545 M2, G S55 545 M4 ...
€ 83,79
€ 16,76 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen zonder roetdeeltjesfilter
  • Api specificaties SN
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.31, MB 226.5, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, Ford WSS-M2C917-A, Porsche A40, Renault RN0700, Renault RN0710, GM dexos2, MB 229.51, BMW Longlife-04, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Fiat 9.55535-T2
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Specificatie API SP
  • OEM-nummer FCAOM0015, FCAOM0095, FL14111600 ...
€ 151,04
€ 7,55 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
Tot 5% besparing met de multi-korting
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Vulling [l] 4,6 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Vrijgave van de fabrikant Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00, MB 229.51, BMW Longlife-04, Fiat 9.55535-S3
  • Specificatie API SN, API SP
  • Bundeltype Kan
  • OEM-nummer G 052 195 M2, G 052 195 M4, G 052 195 M6 ...
€ 164,33
€ 8,22 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Vulling [l] 4,6 L
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Vrijgave van de fabrikant Porsche C30, MB 229.31, VW 504 00, VW 507 00, GM dexos2, Opel OV 0401547–G30, Opel OV 0401547-D30, BMW Longlife-04, GM dexos1 Gen 2, MB 229.51, MB 229.52
  • Specificatie API SP
  • Bundeltype Kan
€ 223,46
€ 11,17 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Api specificaties SN
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.31, VW 504 00, VW 507 00, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-19 FE, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 0W-30
  • Let op de serviceinformatie
  • Specificatie API SP
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • OEM-nummer G S55 545, G S55 545 M2, G S55 545 M4 ...
€ 215,82
€ 10,79 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen zonder roetdeeltjesfilter
  • Api specificaties SN
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-04, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, Ford WSS-M2C917-A, Porsche A40, Renault RN0700, Renault RN0710, GM dexos2, Fiat 9.55535-S2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-T2
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-40
  • Let op de serviceinformatie
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Specificatie API SP
  • OEM-nummer FCAOM0015, FCAOM0095, FL14111600 ...
€ 491,03
€ 8,18 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Vrijgave van de fabrikant MB 229.52, BMW Longlife-04, MB 229.51, MB 229.31, VW 504 00, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-19 FE, VW 507 00
  • Api specificaties SN
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 0W-30
  • Let op de serviceinformatie
  • Specificatie API SP
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • OEM-nummer G S55 545, G S55 545 M2, G S55 545 M2 EUR ...
€ 649,35
€ 10,82 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Let op de richtlijnen van de fabrikant
  • Chemische eigenschappen Synthetisch
  • Systeemvulhoeveelheid in acht nemen
  • Vervangen na [km] 30000 Km
  • Vervangen na [jaar] 1 Jaar
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Vrijgave van de fabrikant VW 504 00, VW 507 00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Specificatie API SP
  • Bundeltype Vat
  • Lengte (mm) 380 Mm
  • Breedte (mm) 380 Mm
  • Hoogte (mm) 605 Mm
  • OEM-nummer 83215A2AF87, 83 21 2 365 949, 2 365 949 ...
€ 657,55
€ 10,96 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen zonder roetdeeltjesfilter
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties SN/CF
  • Vrijgave van de fabrikant VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, GM dexos2, Opel OV 0401547-D30, MB 229.51, MB 229.52, Fiat 9.55535-S3
  • Specificatie ACEA C2, API SP
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • OEM-nummer 07 51 0 002 545, 07 51 0 017 866, 83 21 2 365 933 ...
€ 788,77
€ 13,15 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties SN/CF
  • Vrijgave van de fabrikant VW 504 00, VW 507 00, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Specificatie API SP
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • OEM-nummer G 052 195 M2, G 052 195 M4, G 052 195 M6 ...
€ 817,90
€ 13,63 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 200 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter, Voor voertuigen zonder roetdeeltjesfilter
  • Uitvoering Voor voertuigen met service intervalverlenging, Voor voertuigen zonder service intervalverlenging
  • Specificatie ACEA C2, API SP
  • Api specificaties SQ
  • Vrijgave van de fabrikant BMW Longlife-04, Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-S1, Fiat 9.55535-S3, GM LL-A-025, GM LL-B-025, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52, Opel OV 0401547-D30, Opel OV 0401547–G30, Porsche C30, Iveco 18-1811 SC1, VW 504 00, VW 507 00, VW 505 01, VW 505 00
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • Let op de serviceinformatie
  • OEM-nummer G 052 195 M2, G 052 195 M4, G 052 195 M6 ...
€ 2.237,98
€ 11,19 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 208 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Systeemvulhoeveelheid in acht nemen
  • Chemische eigenschappen Synthetisch
  • Let op de richtlijnen van de fabrikant
  • Vervangen na [jaar] 1 Jaar
  • Vervangen na [km] 30000 Km
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Vrijgave van de fabrikant VW 504 00, VW 507 00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Specificatie API SP
  • Bundeltype Vat
  • Breedte (mm) 580 Mm
  • Lengte (mm) 580 Mm
  • Hoogte (mm) 880 Mm
  • OEM-nummer 2 405 948, 83215A2AF87, 83 21 2 405 948 ...
€ 1.886,64
€ 9,07 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 200 L
  • Katalysatortype Voor voertuigen met roetdeeltjesfilter
  • Viscositeitsindeling volgens sae SAE 5W-30
  • Let op de serviceinformatie
  • Api specificaties SN/CF
  • Vrijgave van de fabrikant VW 504 00, VW 507 00, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04
  • Specificatie API SP
  • Olietype HC synthetische olie (Hydro-Cracked)
  • OEM-nummer G 052 195 M2, G 052 195 M4, G 052 195 M6 ...
€ 1.683,22
€ 8,42 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
€ 7,08 Prijs per eenheid
€ 141,60 (set)
€ 0,35 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
€ 7,68 Prijs per eenheid
€ 153,60 (set)
€ 0,38 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
€ 10,95 Prijs per eenheid
€ 219,00 (set)
€ 0,55 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
€ 10,22 Prijs per eenheid
€ 204,40 (set)
€ 0,51 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
Download de Distriauto-app: auto-onderdelen | Exclusieve in-app tarieven

Koop goedkoper via de Distriauto-app

Exclusieve prijzen en direct bestellen: de app om gemakkelijk te kopen en te profiteren van extra kortingen.

Exclusieve app-tarieven
100% veilige betaling
Levering binnen 24/48 u

Scan om te downloaden

Download de Distriauto-app
Doorgaan zonder te accepteren >
Over cookies en andere tracers
AD Tyres (Distri-auto.be) en zijn partners gebruiken cookies en andere tracers (webstorage) om de goede werking van de site te verzekeren, uw navigatie te vergemakkelijken, statistische metingen uit te voeren en om zijn reclamecampagnes te personaliseren. Cookies en andere tracers die op uw terminal zijn opgeslagen, kunnen persoonsgegevens bevatten. Daarom plaatsen wij geen cookies of andere tracers zonder uw vrije en geïnformeerde toestemming, met uitzondering van die welke essentieel zijn voor de werking van de site. We bewaren uw keuze 6 maanden. U kunt uw toestemming op elk moment intrekken door naar de pagina over cookies en andere tracers te gaan. U kunt ervoor kiezen om verder te surfen zonder het deponeren van cookies of andere tracers te aanvaarden. Weigering verhindert de toegang tot diensten niet Distri-auto.be. Voor meer informatie, bezoek de cookies en andere tracers pagina.
De cookies personaliseren
Download de app
Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact met ons op als het probleem aanhoudt.
LiveChat