Uw winkelwagentje is leeg

Koeling voor Alfa Romeo Spider (105_) 2000...

Deze producten zijn geschikt voor uw voertuig
Alfa Romeo Spider 2000 (10512, 10524) (96KW / 131CH) (01/1971 - 12/1977)
Alfa Romeo Spider 2000 (10512, 10524)
Voertuig wissen
64 resultaten
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Klaar voor gebruik
€ 8,66
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 10,07
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 4 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 34,04
€ 8,51 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking, Geen afdichtmiddel gebruiken
  • Werkwijze Mechanisch
  • Waterpompuitvoering Voor multiriemaandrijving
  • Vleugelnummer 5
  • Waterpompriemschijf ø [mm] 112 Mm
  • Schoepenraddiameter [mm] 65 Mm
  • Materiaal waterpompschoepenwiel Grijs gietijzer
  • OEM-nummer 60711594, 105120702400, 105480702400 ...
€ 84,42
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Werkwijze Mechanisch
  • OEM-nummer 60711594, 0000060711594, 0000060778853 ...
€ 100,32
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking, Geen afdichtmiddel gebruiken
  • Waterpompuitvoering Voor multiriemaandrijving
  • Werkwijze Mechanisch
  • Waterpompriemschijf ø [mm] 112 Mm
  • Vleugelnummer 5
  • Schoepenraddiameter [mm] 65 Mm
  • Materiaal waterpompschoepenwiel Grijs gietijzer
  • OEM-nummer 105120702400, 105480702400, 60711594 ...
€ 106,50
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking, Geen afdichtmiddel gebruiken
  • Waterpompuitvoering Voor multiriemaandrijving
  • Werkwijze Mechanisch
  • Waterpompriemschijf ø [mm] 112 Mm
  • Schoepenraddiameter [mm] 65 Mm
  • Vleugelnummer 5
  • Materiaal waterpompschoepenwiel Grijs gietijzer
  • OEM-nummer 105120702400, 105480702400, 60711594 ...
€ 126,80
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Werkwijze Mechanisch
  • OEM-nummer 0000060711594, 0000060778853, 105120702400 ...
€ 126,51
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Materiaal Rubber
  • OEM-nummer 60521103, 60516845, 116001628002 ...
€ 7,71
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inbouwplaats Bovenaan
  • Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
  • Kleur Zwart
  • Binnendiameter1 [mm] 32 Mm
  • Binnendiameter 2 [mm] 32 Mm
  • Brochure raadplegen
  • OEM-nummer MB660601, 17841-77E00
€ 12,61
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
3 beoordelingen
3 beoordelingen
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Kleur Groen/Blauw
  • Chemische eigenschappen Nitraat vrij, Met silicaat, Zonder fosfaat, Zonder amine
  • Vrijgave van de fabrikant MAN D&T Liste 3.3.7, BMW GS 94000, DQC CA-14, MB-Approval 325.0, Minimum LH-00-COL 3A, Saab 690 1599, TL-774-C (VW G11), MAN 324 NF, MTL 5048, B 040 0240, BMW LC-87, TR 1286083, TMTL # 93183798
  • Concentraat
  • Uitvoering Geschikt voor voertuigen met elektro aandrijving
€ 156,36
€ 7,82 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 169,36
€ 8,47 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 616,85
€ 10,28 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Kleur Groen/Blauw
  • Chemische eigenschappen Nitraat vrij, Met silicaat, Zonder fosfaat, Zonder amine
  • Vrijgave van de fabrikant MAN D&T Liste 3.3.7, BMW GS 94000, DQC CA-14, MB-Approval 325.0, Minimum LH-00-COL 3A, Saab 690 1599, TL-774-C (VW G11), MAN 324 NF, MTL 5048, B 040 0240, BMW LC-87, TR 1286083, TMTL # 93183798
  • Concentraat
  • Uitvoering Geschikt voor voertuigen met elektro aandrijving
€ 775,97
€ 12,93 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 210 L
  • Kleur Groen/Blauw
  • Chemische eigenschappen Nitraat vrij, Met silicaat, Zonder fosfaat, Zonder amine
  • Vrijgave van de fabrikant MAN D&T Liste 3.3.7, BMW GS 94000, DQC CA-14, MB-Approval 325.0, Minimum LH-00-COL 3A, Saab 690 1599, TL-774-C (VW G11), MAN 324 NF, MTL 5048, B 040 0240, BMW LC-87, TR 1286083, TMTL # 93183798
  • Concentraat
  • Uitvoering Geschikt voor voertuigen met elektro aandrijving
€ 1.893,71
€ 9,02 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 210 L
  • Chemische eigenschappen Nitraat vrij, Met silicaat, Zonder fosfaat, Zonder amine
  • Kleur Groen/Blauw
  • Vrijgave van de fabrikant MAN D&T Liste 3.3.7, BMW GS 94000, DQC CA-14, MB-Approval 326.0, Minimum LH-00-COL 3A, Saab 690 1599, TL-774-C (VW G11), MAN 324 NF, MTL 5048, B 040 0240, BMW LC-87, TR 1286083, TMTL # 93183798
  • Uitvoering Geschikt voor voertuigen met elektro aandrijving
€ 4.527,58
€ 21,56 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 205 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 1.939,69
€ 9,46 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Druk (bar) 0,5 Bar
  • Buitendiameter [mm] 59 Mm
  • Druk (psi) 7 Psi
  • Hoogte (mm) 24 Mm
  • OEM-nummer 1747955, GRC102, GRC112 ...
€ 3,65
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Druk (bar) 0,5 Bar
  • Voor oe nummer 1747955
  • Materiaal Metaal
  • Kleur Zilver
  • Gewicht [g] 50 G
  • Verpakkingslengte [cm] 7,5 Cm
  • Verpakkingsbreedte [cm] 7,5 Cm
  • Verpakkingshoogte [cm] 8,3 Cm
  • OEM-nummer 1747955
€ 5,19
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
€ 5,69
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
Download de Distriauto-app: auto-onderdelen | Exclusieve in-app tarieven

Koop goedkoper via de Distriauto-app

Exclusieve prijzen en direct bestellen: de app om gemakkelijk te kopen en te profiteren van extra kortingen.

Exclusieve app-tarieven
100% veilige betaling
Levering binnen 24/48 u

Scan om te downloaden

Download de Distriauto-app
Doorgaan zonder te accepteren >
Over cookies en andere tracers
AD Tyres (Distri-auto.be) en zijn partners gebruiken cookies en andere tracers (webstorage) om de goede werking van de site te verzekeren, uw navigatie te vergemakkelijken, statistische metingen uit te voeren en om zijn reclamecampagnes te personaliseren. Cookies en andere tracers die op uw terminal zijn opgeslagen, kunnen persoonsgegevens bevatten. Daarom plaatsen wij geen cookies of andere tracers zonder uw vrije en geïnformeerde toestemming, met uitzondering van die welke essentieel zijn voor de werking van de site. We bewaren uw keuze 6 maanden. U kunt uw toestemming op elk moment intrekken door naar de pagina over cookies en andere tracers te gaan. U kunt ervoor kiezen om verder te surfen zonder het deponeren van cookies of andere tracers te aanvaarden. Weigering verhindert de toegang tot diensten niet Distri-auto.be. Voor meer informatie, bezoek de cookies en andere tracers pagina.
De cookies personaliseren
Download de app
Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact met ons op als het probleem aanhoudt.
LiveChat