Uw winkelwagentje is leeg

Koeling voor Austin Maxi II Fastback 1750 HLS...

Deze producten zijn geschikt voor uw voertuig
Austin Maxi 1750 HLS (67KW / 91CH) (10/1980 - 12/1982)
Austin Maxi 1750 HLS
Voertuig wissen
52 resultaten
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Openingstemperatuur 82 °C
  • Diameter 1 (mm) 54 Mm
  • Diameter 2 (mm) 28 Mm
  • Hoogte 1 (mm) 35 Mm
  • Gewicht [g] 73 G
  • Verpakkingslengte [cm] 5,5 Cm
  • Verpakkingsbreedte [cm] 5,5 Cm
  • Verpakkingshoogte [cm] 5,5 Cm
  • OEM-nummer 9616090180, 1338.23, 96095011 ...
€ 6,41
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Tecdoc-motornummer 17 H
  • Diameter 1 (mm) 53,9 Mm
  • Diameter 2 (mm) 29 Mm
  • Openingstemperatuur 82 °C
  • Hoogte (mm) 33,5 Mm
  • OEM-nummer 6129739, 083915171A, 125915171 ...
€ 7,67
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Openingstemperatuur 82 °C
  • Diameter 1 (mm) 53,9 Mm
  • Diameter 2 (mm) 29 Mm
  • Hoogte 1 (mm) 33,5 Mm
  • OEM-nummer 6129739, MD997223, ME997163 ...
€ 11,57
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Klaar voor gebruik
€ 8,66
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakkingen
  • Behuizing Zonder behuizing
  • Openingstemperatuur 83 °C
  • OEM-nummer GTS101, GTS280, 13H7508 ...
€ 13,65
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 1 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 10,07
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Openingstemperatuur 88 °C
  • Gewicht (kg) 0,078 Kg
  • Verpakkingslengte [cm] 8,1 Cm
  • Verpakkingsbreedte [cm] 7,3 Cm
  • Verpakkingshoogte [cm] 7,3 Cm
  • OEM-nummer 1658103, 1953230, 1957271 ...
€ 13,50
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Openingstemperatuur 88 °C
  • Diameter 1 (mm) 54 Mm
  • Diameter 2 (mm) 28,5 Mm
  • Hoogte (mm) 34,5 Mm
  • OEM-nummer 1658103, 1953230, 1957271 ...
€ 13,65
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Openingstemperatuur 82 °C
  • Buitendiameter [mm] 52 Mm
  • Hoogte (mm) 45 Mm
  • Diameter (mm) 52 Mm
  • OEM-nummer GTS101, 9091603002, 9091603008 ...
€ 19,74
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
  • Openingstemperatuur 83 °C
  • Diameter 2 (mm) 35 Mm
  • Diameter 1 (mm) 54 Mm
  • Verpakkingsbreedte [cm] 6,7 Cm
  • Verpakkingslengte [cm] 8,7 Cm
  • Verpakkingshoogte [cm] 9,2 Cm
  • Hoogte 1 (mm) 21 Mm
  • Hoogte 2 (mm) 33,5 Mm
  • Nettogewicht [g] 69 G
  • OEM-nummer 059121113A, 059121113B, 59121113A ...
€ 24,32
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 4 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 34,04
€ 8,51 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakkingen
  • Openingstemperatuur 88 °C
  • Aantal afdichtingen 4
  • Diameter (mm) 53,5 Mm
  • Hoogte (mm) 52 Mm
  • OEM-nummer ERR2803
€ 56,48
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
  • Inhoud [liter] 20 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 169,36
€ 8,47 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 60 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 616,85
€ 10,28 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Inhoud [liter] 205 L
  • Temperatuur van [°c] -37 °C
  • Temperatuurbereik tot [°c] +129 °C
  • Concentraat
€ 1.939,69
€ 9,46 per liter
21% inclusief BTW, gratis levering
op voorraad
  • Schroefdraadmaat 5/8" unf
  • Sleutelwijdte 16
  • Aantal polen 1 -polig
  • Kleurmarkering Zwart
  • Lengte (mm) 37 Mm
  • OEM-nummer UE40361, UE40361P, 623050 ...
€ 13,42
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
€ 4,63
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
€ 4,24
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
€ 10,30
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
€ 6,53
€ 26,12 per liter
21% inclusief BTW, exclusief bezorgkosten
op voorraad
Download de Distriauto-app: auto-onderdelen | Exclusieve in-app tarieven

Koop goedkoper via de Distriauto-app

Exclusieve prijzen en direct bestellen: de app om gemakkelijk te kopen en te profiteren van extra kortingen.

Exclusieve app-tarieven
100% veilige betaling
Levering binnen 24/48 u

Scan om te downloaden

Download de Distriauto-app
Doorgaan zonder te accepteren >
Over cookies en andere tracers
AD Tyres (Distri-auto.be) en zijn partners gebruiken cookies en andere tracers (webstorage) om de goede werking van de site te verzekeren, uw navigatie te vergemakkelijken, statistische metingen uit te voeren en om zijn reclamecampagnes te personaliseren. Cookies en andere tracers die op uw terminal zijn opgeslagen, kunnen persoonsgegevens bevatten. Daarom plaatsen wij geen cookies of andere tracers zonder uw vrije en geïnformeerde toestemming, met uitzondering van die welke essentieel zijn voor de werking van de site. We bewaren uw keuze 6 maanden. U kunt uw toestemming op elk moment intrekken door naar de pagina over cookies en andere tracers te gaan. U kunt ervoor kiezen om verder te surfen zonder het deponeren van cookies of andere tracers te aanvaarden. Weigering verhindert de toegang tot diensten niet Distri-auto.be. Voor meer informatie, bezoek de cookies en andere tracers pagina.
De cookies personaliseren
Download de app
Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact met ons op als het probleem aanhoudt.
LiveChat